Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University

Niepubliczna uczelnia wyższa, jedna z pierwszych w Polsce. Od 1991 roku z sukcesem kształci młodych ludzi i uczy ich wiary w siebie. Do grona absolwentów WSB-NLU należą osoby z ponad 36 państw, którzy zajmują czołowe stanowiska w największych firmach w Polsce i na świecie. (http://www.wsb-nlu.edu.pl/)


COMP SA Oddział Novitus Nowy Sącz, ul. Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz

COMP SA jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. Marka NOVITUS gwarantuje najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.


  ZINA Polska, ul. Kaliska 90, 62-700 Turek

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jesteśmy jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Jest najaktywniejszą marką występującą na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi [*analiza Footballbusinessgroup].

Motto firmy zawarte jest w trzech słowach: JUST FOR FOOTBALL

Koncentruje się na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania profesjonalnych piłkarzy.

Link: https://zina.pl/


FAKRO Nowy Sącz, ul. Węgierska 144a

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

W ofercie firmy, inwestującej sto procent zysku, znajdują się przede wszystkim: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, kołnierze, sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, oddymianie, akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, akcesoria montażowe, kolektory słoneczne, folie i membrany. Od kilkunastu lat FAKRO sprzedaje także schody strychowe i już jest numerem dwa na międzynarodowym rynku.


GMS Corporation sp. z o.o., ul. Krynicka 55, 33-335 Nawojowa

Firma powstała w 1994 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych bram garażowych, bram wjazdowych oraz systemów ogrodzeniowych. (https://www.gms-corporation.com.pl/)


WARSZTAT ZDRWIA FIZJOTERAPIA

Autoprezentacja firmy: Łukasz i Kasia – fizjoterapeuci z wykształcenia i zamiłowania. Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną i sportową, profesjonalnym leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, stawiając duży nacisk na diagnostykę, w celu rozwiązania przyczyny danego problemu. Wykorzystujemy najnowsze metody fizjoterapii oraz kinezjologii stosowanej takie jak: P-DTR, terapia nerwowo-mięśniowa, terapia manualna, terapia wisceralna, igłoterapia, pinoterapia czy trening medyczny, dzięki którym leczymy pacjenta w sposób kompleksowy, biorąc pod uwagę zarówno prace z ciałem, emocjami jak i aspekt żywnościowy

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnej rehabilitacji.

Tu ich znajdziecie: https://www.facebook.com/WarsztatZdrowiaNS


PAJEK ART & TECH Patryk Michał Pajek, tel. +48 733 80 77 22

PAJEK ART służy pomocą wszystkim tym, którzy zainteresowani są organizacją rozrywkowego życia w swojej firmie. Ta gałąź to możliwość zorganizowania i obsługi wszelkiego rodzaju: festynów, imprez i eventów firmowych, wydarzeń plenerowych, koncertów, pikników, kampanii marketingowych, bloków komercyjnych na imprezach, szkoleń, spotkań biznesowych.
PAJEK ART oferuje możliwość: zapisu obrazu z powietrza, miksowania obrazu z kamer na żywo i wyświetlania go w czasie rzeczywistym na dużych ekranach, użycia najwyższej klasy oświetlenia, wynajmu sceny wraz z nagłośnieniem, wynajmu autobusów o pojemności od 10 do 55 osób.


MP SPORT Reklama by EHP GROUP

Firma MP SPORT jest oficjalnym dystrybutorem marki ZINA, która zajmuje się produkcją odzieży i sprzętu przeznaczonego dla tych, dla których piłka nożna jest całym życiem. Obsługuje akademie piłkarskie, kluby sportowe amatorskie i zawodowe. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą i znakowaniem odzieży bawełnianej.
W ofercie MP Sport znajdują się także puchary, medale i trofea sportowe oraz dyplomy, które projektowane i drukowane są „od ręki”.
Wykonywane są również usługi reklamowe, począwszy od projektu poprzez realizację, a kończąc na dostawie i jeżeli to konieczne montażu. Firma posiada własny park maszynowy (solvent ROLAND, latex HP, plotery GCC i ROLAND, KONICA-MINOLTA).

Adresy stron:
/mpsport.reklama na /ehpgroup.reklama
/mpsport.sklep na /ehpgroup.sklep
reklama@ehpgroup.pl
Zapraszamy do współpracy

Kontakt: tel. +48791903990


LUMORS Kurów 9, 33-311 Wielogłowy

Firma Lumors istnieje na rynku sądeckim od roku 1989 jako firma chłodnicza. Oferuje usługi z branży wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania powietrznego.


Panorama Sport; Nowa Wieś 35, 32-410 Dobczyce
Sklep – Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 34

Firma Panorama Sport oferuje bogaty wybór pucharów, trofeów, medali, figurek odlewanych, dyplomów i innego tego typu produktów. Oferuje również produkty na indywidualne zamówienie klienta.


Stowarzyszenie Aktywności Fizycznej SAF Nowy Sącz

 


Drukarnia Netrium SP. Jawna; 33-300 Nowy Sącz, ul. Naściszowska 63b

Drukarnia Netrium powstała w 2008 roku. Od początku związana była z poligrafią oraz składem DTP. Obecnie posiada własną drukarnie wielkoformatową, cyfrową, UV ( ploter płaski 8 kolorów ), profesjonalne studio graficzne.


ITALVELLUTI Polska; Brzezna 495, 33-386 Podegrodzie

Firma Italvelluti jest jednym z czołowych dostawców tkanin obiciowych. Prowadzi system sprzedaży tkanin w kuponach.