Prezentacja zawodniczek pierwszej drużyny „Starówki”.

W sezonie rozgrywkowym 2021/2022 zespół występuje w III lidze kobiet „KEEZA”, grupa IV. W grupie tej rywalizuje 12 zespołów, w tym 8 z terenu Małopolski.

Kinga Nowak – kapitan drużyny.

Kinga Nowak występuje na pozycji napastniczki. Jest zawodniczką bardzo uniwersalną, potrafiącą utrzymać się przy piłce. Grając na pozycji napastniczki potrafi cofnąć się po piłkę i wesprzeć drużynę w kreowaniu gry.
Obdarzona bardzo dobrym strzałem oraz skutecznością – wystarczy „pół sytuacji”, aby zamienić to na bramkę.

Emilia Biel

Emilia Biel to filar naszej obrony! Z ogromną pewnością kieruje szykami defensywnymi „Starówki”. Świetnie przygotowana fizycznie. Walczy o każdy centymetr boiska. Gotowa w każdej chwili do asekuracji partnerek z drużyny. Spokój i opanowanie w każdej sytuacji!

Gabriela Pacholarz

Gabriela Pacholarz jest MOTOREM NAPĘDOWYM naszej drużyny. Świetnie przygotowana fizycznie, operująca swobodnie piłką! Ogromna część poczynań ofensywnych zaczyna się właśnie od niej. Charakter, ambicja i wola walki ma ogromny wpływ na resztę drużyny, która za wszelką cenę chce dotrzymać jej kroku! W trudnych momentach wrzuca wyższy bieg i wyprowadza drużynę na właściwe tory!

Katarzyna Chronowska

Katarzyna Chronowska jest jedną z najszybszych napastniczek ligi! Bardzo sprytna i zwinna zawodniczka. Gdy przeciwnik myśli, że nie ma nikogo w pobliżu, może mieć pewność, że niespodziewanie pojawi się tam nasza NAPASTNICZKA! W polu karnym to piłka szuka jej, a gdy już tak się stanie – piłka zatrzymuje się w siatce bramki przeciwnika!

Klaudia Strączek

Klaudia Strączek to doświadczona OBROŃCZYNI! Ambitna i bardzo pracowita zawodniczka zostawiająca całe serce na boisku! Świetnie grająca głową, zarówno w destrukcji jak i pod bramką przeciwnika. Potrafi napędzić nasze ofensywne poczynania bardzo nieszablonowym zagraniem! W defensywie – nie do przejścia!

Anna Chrobak

Anna Chrobak to ambitna i bardzo pracowita zawodniczka. Bardzo skoczna, silna i pewna swoich umiejętności bramkarka! W sytuacjach, gdy wydawałoby się piłka znalazła drogę do siatki, ona w tylko sobie znany sposób broni dostępu do swojej bramki. Broni w sytuacjach, w których inni nawet nie próbują interweniować!

Anna Zielińska

Anna Zielińska „Zioło” to najbardziej doświadczona zawodniczka w naszych szeregach! Świetnie radzi sobie w każdym miejscu na boisku, a swoim doświadczeniem wprowadza spokój i jakość w poczynaniach całej drużyny. Bardzo kreatywna zawodniczka, potrafiącą jednym zwodem lub zagraniem stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika! Niesamowicie skuteczna i bramkostrzelna!

Weronika Parcz

Weronika Parcz występuje na pozycji obrończyni. Na boisku zostawia całe serce, walcząc zawsze do samego końca. Pewny punkt w destrukcji oraz wyprowadzeniu piłki. Potrafi zaskoczyć przeciwnika nieszablonowym podaniem do naszych napastniczek.

C.d.n.